Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductie, bec, cilindru directie

Număr anunț
DA40998206
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI RO11332757)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.033,06 RON
Valoare atribuită
2.033,06 RON
Data publicării
14.08.2026 15:10
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.033,06 RON

din 2.033,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.