Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract servicii vulcanizare auto CTM

Număr anunț
DA40999520
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE CAZARE SI PROCEDURI PENTRU SOLICITANTII DE AZIL TIMISOARA (CUI 22471297)
Furnizor / câștigător
AUTO-OVAROM SRL (CUI RO5137115)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,52 RON
Valoare atribuită
859,52 RON
Data publicării
17.08.2026 09:39
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,52 RON

din 859,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.