Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARARE SI RECONFIGURARE A CABLARII STRUCTURATE DE DATE
- Număr anunț
- DA40999896
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- DELTA SIS S.R.L. (CUI 49992122)
- Cod CPV
- 45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.831,86 RON
- Valoare atribuită
- 108.831,86 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:09
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.831,86 RON
din 108.831,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro