Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plăcuțe înmatriculare mopede, tractoare, căruțe ATV

Număr anunț
DA40994896
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
PRINT HOUSE ADVERTISING S.R.L. (CUI 46185160)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.923,50 RON
Valoare atribuită
10.923,50 RON
Data publicării
14.08.2026 10:28
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.923,50 RON

din 10.923,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.