Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF, doc. CU, doc.i avize/acorduri, realizare PT, ”Parc panouri fotovoltaice” în com. Scrioaștea

Număr anunț
DA40999536
Autoritate contractantă
COMUNA SCRIOASTEA (PRIMARIA COMUNEI SCRIOASTEA) (CUI 6853317)
Furnizor / câștigător
ENERGY PLAN DESIGN S.R.L. (CUI 48419004)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
17.08.2026 09:41
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.