Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera supraveghere 4G LTE cu panou solar si iluminare duala Hikvision HiLook AOV IPC-CFS04/4G-SIM,
- Număr anunț
- DA40997914
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAUCA (CONSILIUL LOCAL SAUCA JUD. SATU MARE) (CUI 3963919)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.368,56 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 14:16
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.368,56 RON
din 1.368,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro