Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE VAS EXPANSIUNE SI VANE INSTALATIE CENTRALA TERMICA
- Număr anunț
- DA41000060
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ,,NICOLAE IORGA'', ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055365)
- Furnizor / câștigător
- RAMI - INSTAL SRL (CUI RO21926722)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.670 RON
- Valoare atribuită
- 13.670 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:20
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.670 RON
din 13.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro