Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INSTALATIE AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA40999014
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN TELEORMAN (CUI 20751460)
Furnizor / câștigător
MIHAUTO SRL (CUI RO26492098)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.432,93 RON
Valoare atribuită
4.432,93 RON
Data publicării
17.08.2026 08:54
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.432,93 RON

din 4.432,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.