Ofertă acceptată Cumpărare directă

DDD august 2026

Număr anunț
DA41000114
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VAGIULESTI (CUI 29276447)
Furnizor / câștigător
MINPREST SERV SA (CUI 14814483)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.996 RON
Valoare atribuită
1.996 RON
Data publicării
17.08.2026 10:24
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.996 RON

din 1.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.