Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STABIMED FRESH , Alcool sanitar
- Număr anunț
- DA41000393
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.873,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.873,10 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:43
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.873,10 RON
din 2.873,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro