Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie deratizare si dezinfectie

Număr anunț
DA41000464
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA FOCURI (CUI 17130544)
Furnizor / câștigător
CALTESA PREST SRL (CUI 37155144)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.350 RON
Valoare atribuită
10.350 RON
Data publicării
17.08.2026 10:47
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.350 RON

din 10.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.