Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Cablu de Presiune IBP conexiune TruWave-COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA40995434
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- CARDIOTECH S.R.L. (CUI RO41111260)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:04
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 07:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro