Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM CULISARE TABLE DE SCRIS 2400

Număr anunț
DA40979049
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIRETEL (CUI 14152980)
Furnizor / câștigător
REGAL PLAST SRL (CUI 33052316)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
12.08.2026 10:33
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.