Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etalonare autoclava (caracterizarea volumului, metoda A) intr-un punct de temperatura - sediul ANF
- Număr anunț
- DA40998610
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- SARTOROM IMPEX SRL (CUI RO378562)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.127,50 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 07:46
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.127,50 RON
din 1.127,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro