Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROTEZA CONICA ARMATA 4-7 MM /45MM REF: CVLT4547C ( PROTEZE VASCULARE PTFE)- PN CV

Număr anunț
DA40998044
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
Cod CPV
33184200-5 · Proteze vasculare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
14.08.2026 14:39
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.