Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție articole de uniforma

Număr anunț
DA40997982
Autoritate contractantă
Politia Locala Targoviste (CUI 17811287)
Furnizor / câștigător
GIORDANU SHOES TGM S.R.L. (CUI 33070886)
Cod CPV
18332000-5 · Camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.786 RON
Valoare atribuită
24.786 RON
Data publicării
14.08.2026 14:26
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.786 RON

din 24.786 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.