Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ORAS BAIA DE ARIES
- Număr anunț
- DA40999431
- Autoritate contractantă
- ORASUL BAIA DE ARIES (CUI 4561898)
- Furnizor / câștigător
- AMBRU INSTAL S.R.L. (CUI RO38726796)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.319,14 RON
- Valoare atribuită
- 4.319,14 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:31
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.319,14 RON
din 4.319,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro