Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta implementare proiect- Amenajare exterioara Palatul Copiilor

Număr anunț
DA40996991
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
EQUAL GROUP EXPERT SRL (CUI 34692330)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
14.08.2026 12:51
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.