Anulată Anunț de participare

ACORD CADRU MENTENANTA HELIPORT "SMURD BH2"

Număr anunț
SCN1175773
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
50210000-0 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru aeronave si pentru alte echipamente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408.000 RON
Data publicării
28.05.2026 22:51
Termen limită
17.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1272162

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (2)

Termen prelungit
  • 04.06.2026 21:09
    Clarificare din oficiu automata prelungire termen
    Clarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelor
    Clarificare_Oficiu_Automata_SCN1175773.pdf
  • 04.06.2026 20:59
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Raspuns la solicitarile de clarificare (atasat CAIET DE SRACINI + ANEXELE AFERENTE)
    raspuns consolidat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.