Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Contract de achiziție publică de furnizare dotări în cadrul proiectului „Creşterea eficienţei energetice şi refuncţionalizarea Pavilionului I1 din cadrul Centrului de Servicii Sociale Târgu Frumos”, cod C5-B2.1.a-690
- Număr anunț
- SCNA1136036
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.010 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 17.08.2026 12:50
- Anunț de participare
- SCN1177685
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
-
27.07.2026 15:18Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat, nr.29527/27.07.2026
-
21.07.2026 12:42Clarificare din oficiuClarificare nr.28504/21.07.2026
-
21.07.2026 12:38Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1275955.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Valoare atribuită
0 RON
din 19.010 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 19.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.