Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 16,5% sub estimat
ASFALTAREA STRAZILOR VICINALE DIN LOCALITATEA GARBAU, COMUNA GARBAU, JUDETUL CLUJ- reluare procedura, lucrari neincepute ”
- Număr anunț
- SCNA1136042
- Autoritate contractantă
- COMUNA GARBAU (CUI 4485430)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.933.897,65 RON
- Valoare atribuită
- 6.625.904,02 RON 16,5% sub estimat
- Data anunțului
- 17.08.2026 14:21
- Anunț de participare
- SCN1175391
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
04.06.2026 15:49Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareanexa 1 la raspunsul consolidat
-
04.06.2026 15:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SAMUS TEC S.A. CUI 35350378
Subcontractanți 1
MTS PROSOLUTION S.R.L. CUI RO44131148
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GP SAGEATA PROD S.R.L. CUI RO 106541
Subcontractanți 1
ROLAND SURVEY S.R.L. CUI RO28397157
Valoare atribuită
6.625.904,02 RON
din 7.933.897,65 RON estimat
16,5%
Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 1.307.993,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.