Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Lucrări "REPARAȚII CURENTE STRADA BRATA - între intersecțiile cu strada La Marmeladă și strada Luncii (DJ 106E), ȘI STRADA ȘTEAZĂ parțial din orașul Săliște, județul Sibiu”
- Număr anunț
- SCNA1136045
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649.016,51 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 17.08.2026 14:43
- Anunț de participare
- SCN1177457
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
27.07.2026 08:59NotificareAutoritatea contractantă nu mai are posibilitatea de a corecta aceste erori/omisiuni prin simple clarificări sau erate fără a afecta caracterul concurențial și documentația de bază depusă în Sistemul Electronic de Achiziții Publice. În conformitate cu prevederile art. 212 alin. (1) lit. c) din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, autoritatea contractantă are obligația de a anula procedura de atribuire în situația în care „abateri grave de la prevederile legislative afectează procedur
Valoare atribuită
0 RON
din 649.016,51 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 649.016,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.