Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA40999627
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
Furnizor / câștigător
DEZIDER DZF SRL (CUI 35557307)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.440 RON
Valoare atribuită
4.440 RON
Data publicării
17.08.2026 09:48
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.440 RON

din 4.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.