Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir sutura polipropilena, NR.1, ac curb 1/2, 40 MM, rotund

Număr anunț
DA41002105
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL (CUI 35671513)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,60 RON
Valoare atribuită
165,60 RON
Data publicării
17.08.2026 12:28
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,60 RON

din 165,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.