Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAME PTR SHAVER = SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ. 359
- Număr anunț
- DA41001690
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- NEOS EUROPE SRL (CUI 34443487)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.820 RON
- Valoare atribuită
- 8.820 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:01
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.820 RON
din 8.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro