Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dispozitive pentru terapie logopedică-

Număr anunț
DA41001414
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EDITURA ASTTLR S.R.L. (CUI 43915058)
Cod CPV
22114000-2 · Dictionare, harti, carti de muzica si alte carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.426,96 RON
Valoare atribuită
15.426,96 RON
Data publicării
17.08.2026 11:42
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.426,96 RON

din 15.426,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.