Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HOLDERE PENTRU VACUTAINER / TUB RECOLTARE SANGE si GAROU TEXTIL CU REGLARE SEMIAUTOMATA
- Număr anunț
- DA41001283
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235 RON
- Valoare atribuită
- 235 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:35
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235 RON
din 235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro