Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FASA BANDAJ TUBULAR NR 6 -CAP/ 7 TRUNCHI / 4 BRAT/PICIOR = SEP 2026 MS=REF 36107=DF 177=POZ.234,235,
- Număr anunț
- DA40996714
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320,50 RON
- Valoare atribuită
- 320,50 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 12:29
- Termen limită
- 21.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320,50 RON
din 320,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro