Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa medicala sanitara auto DIN13164 aviz Ministerul Sanatatii si RAR albastra RUNKIT
- Număr anunț
- DA40987370
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- BILTRADE IMPEX S.R.L. (CUI 38946830)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 10:36
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro