Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatii in vederea obtinerii ATR si certificate de racordare

Număr anunț
DA41002650
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
ENERGOTEH PROIECT SRL (CUI RO26741440)
Cod CPV
79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.231,41 RON
Valoare atribuită
32.231,41 RON
Data publicării
17.08.2026 13:04
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.231,41 RON

din 32.231,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.