- Număr anunț
- DA41002002
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,80 RON
- Valoare atribuită
- 153,80 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:20
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153,80 RON
din 153,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro