Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila autotusanta

Număr anunț
DA41000016
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA COVASNA (CUI 24709477)
Furnizor / câștigător
ARLERO SRL (CUI RO17825231)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,20 RON
Valoare atribuită
75,20 RON
Data publicării
17.08.2026 10:17
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,20 RON

din 75,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.