Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet JUCARII PTR GRADINA GRADINITA

Număr anunț
DA40999485
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CODLEA (CUI 29482404)
Furnizor / câștigător
ALTAMIRA IMPEX SRL (CUI RO14275451)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920 RON
Valoare atribuită
3.920 RON
Data publicării
17.08.2026 09:36
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920 RON

din 3.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.