Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de consumabile și accesorii IT

Număr anunț
DA40999366
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
17.08.2026 09:27
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.