Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE
- Număr anunț
- DA40997970
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”HOREA” (CUI 12857585)
- Furnizor / câștigător
- LARCOM TOUR SRL (CUI 34291923)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.237,56 RON
- Valoare atribuită
- 7.237,56 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 14:24
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.237,56 RON
din 7.237,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro