Ofertă acceptată Cumpărare directă

Postament pentru tabla scolara

Număr anunț
DA41001824
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRAILA (CUI 4205440)
Furnizor / câștigător
GEPANDRU MOB S.R.L. (CUI 35610087)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.314 RON
Valoare atribuită
2.314 RON
Data publicării
17.08.2026 12:09
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.314 RON

din 2.314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.