Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE DIVERSE CONSUMABILE PENTRU MOTOCOASA DIN DOTAREA UAT BEBA VECHE

Număr anunț
DA40999758
Autoritate contractantă
COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
Furnizor / câștigător
ORANGE GARDEN SRL (CUI RO18317118)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,09 RON
Valoare atribuită
697,09 RON
Data publicării
17.08.2026 09:59
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,09 RON

din 697,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.