Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun lichid 1L(crema de sapun) DERMOMED
- Număr anunț
- DA41002330
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala de Strategie si Prognoza (CUI 15599677)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.370,25 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:44
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.370,25 RON
din 1.370,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro