Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA41001134
Autoritate contractantă
Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
Furnizor / câștigător
TODORAN & KIM SRL (CUI RO15675073)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.377,09 RON
Valoare atribuită
15.377,09 RON
Data publicării
17.08.2026 11:25
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.377,09 RON

din 15.377,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.