Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie - Comuna Corni

Număr anunț
DA40999772
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693 RON
Valoare atribuită
693 RON
Data publicării
17.08.2026 10:00
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693 RON

din 693 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.