Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE EVALUARE TEREN INTRAVILAN

Număr anunț
DA40999033
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
Furnizor / câștigător
Moroti P. Cristina-Elena - Evaluator ANEVAR si Expert tehnic judiciar (CUI 52230681)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
17.08.2026 08:56
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.