Ofertă acceptată Cumpărare directă

inspectie tehnica periodica

Număr anunț
DA41002922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN COSOVEI SOMOVA (CUI 28624845)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,45 RON
Valoare atribuită
264,45 RON
Data publicării
17.08.2026 13:22
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,45 RON

din 264,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.