Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet hipoclorit de sodiu 12,5% pentru tratarea apei, si transport la beneficiar

Număr anunț
DA41002640
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
SADACHIT PRODCOM SRL (CUI RO5360833)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.706 RON
Valoare atribuită
3.706 RON
Data publicării
17.08.2026 13:03
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.706 RON

din 3.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.