Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTORINA STANDARD CU OP LA LIVRARE
- Număr anunț
- DA41001474
- Autoritate contractantă
- COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA ROM GRUP SRL (CUI RO13756430)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.870 RON
- Valoare atribuită
- 24.870 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:47
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.870 RON
din 24.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro