Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elemente prefabricate

Număr anunț
DA41000667
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
45223810-7 · Constructii prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.779 RON
Valoare atribuită
64.779 RON
Data publicării
17.08.2026 10:59
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.779 RON

din 64.779 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.