Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Construire grădiniță cu program prelungit în localitatea Racovița, Județul Timiș
- Număr anunț
- DA40998444
- Autoritate contractantă
- Comuna Racovita (CUI 4269290)
- Furnizor / câștigător
- IVA COMMUNICATION & RESEARCH S.R.L. (CUI 38506235)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 250.000 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 19:19
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250.000 RON
din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro