Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA41003007
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu (CUI 4202150)
- Furnizor / câștigător
- GARELI SRL (CUI RO30090463)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.354,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.354,22 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:29
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.354,22 RON
din 3.354,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro