Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sulfat de Aluminiu Granulat 0-1 mm , saci

Număr anunț
DA41002621
Autoritate contractantă
SERVICIUL APA CANAL OITUZ (CUI 36045518)
Furnizor / câștigător
ALSAL PROD SRL (CUI RO6619279)
Cod CPV
24313123-9 · Sulfat de aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.821,50 RON
Valoare atribuită
2.821,50 RON
Data publicării
17.08.2026 13:03
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.821,50 RON

din 2.821,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.