Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA41002400
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING STUFF S.R.L. (CUI RO42561661)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.462,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.462,90 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:48
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.462,90 RON
din 3.462,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro