Ofertă acceptată Cumpărare directă

KLINOSEPT™ – Dezinfectant rapid pentru suprafete RTU – pe baza de alcool, 1 litru

Număr anunț
DA41001594
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
KLINTENSIV S.R.L. (CUI RO29359178)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
507,96 RON
Valoare atribuită
507,96 RON
Data publicării
17.08.2026 11:54
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,96 RON

din 507,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.